Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft kérdés: vannak-e?

Minecraft kérdés: vannak-e?

Figyelt kérdés
Az 1.4.4 - es verzióban vannak a föld alatt mobok? Vagy esetleg föld alatti barlangokban? Elhagyatott bányákban?

2012. dec. 16. 17:26
 1/4 Imperator2001 ***** válasza:
Biztos... Ha eddig volt akkor most is kéne lennie ,csak nem vette a a Mojang :DD (remélhetőleg)
2012. dec. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy alakítottam egy saját bányát, tudjátok, lefelé mentem, lépcsőzetesen törtem. Folyosó, újabb lépcső, aztán már megint csak folyosó, fáklyákat is leraktam, minden. Egy barlang közelében sincs, tehát nem hiszem, hogy ott van mob. Mert beljebb mentem, és egy akkora creeper sikolyt hallottam, hogy leestem a székről. Rohantam vissza. De hogy lehet, ha a mobok a fényre nem jönnek?
2012. dec. 16. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Jönnek a fényre, csak nem spawnolnak olyan helyre, hol a fényszint 7-es felett van.
2012. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peacefull-on játszol?Ugyanis a barlangokban rengeteg szörny szokott lenni.És azt a sikoltást valószínűleg a barlang adta ki.Ha nem hiszitek küldök egy hang file-t.
2012. dec. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!