Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a call of duty...

Megvettem a call of duty black ops 2-őt fel is telepítettem és a játék maga megy csak nagyon akadozik miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 20:53
1 2
 11/14 vilcsek válasza:

64-bit-es rendszerhez kell a 4gb ram és egy videókártya ami tudja a minimum követelményt

[link]

2012. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ha bővítesz vagyél 8 GB ramot, hogy a jövőben ne szivasd meg magad ugyan így. Egy normális 20e ft-tól Asus, ATI, Gigabyte vagy jóféle (nem Inno3d meg MSI, ... ) videókártya és nem lesz ilyen gondod egy darabig. Ha i3-ast támogat az alaplapod valószínű az i7-es procikat is, így ha csak nem egy alja deszkát adtak a gépbe, akkor egész jól fejleszthető a vasad. :)
2012. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tudod én most kaptam meg karácsonyra és nekem IntelCeleron E3300 2,50GH

RAM:2 GB

NVIDIA GEFORCE 210 a gépem és levettem a grafikát és nekemis windos 7-es és akadozás mentesen fut

2012. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szóval graphics-nál probáld meg 800x600-ra venni shadowot offoljad texture quality low anti-alliasing off és szerintem jó lesz
2012. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!