Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 alapok? + Vidi kari

Battlefield 3 alapok? + Vidi kari

Figyelt kérdés
Hello, most vettem rá arra magam, hogy elkezdjek battlefield 3mazni és meg akarom venni a Premium edition-t szóval minden kiegészítővel és ami most kijött Aftermath map, azt még plusszba meg kell vennem a store-ból? Egy új video kártyát is akarok mellé venni, DDR5öset ha tudtok ajánlani egyet azt megköszönném, amit kinéztem: ASUS ENGT440 1GB 128bit DDR5 PCI-E ENGT440/DI/1GD5.

2012. dec. 15. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ajánlom az nvidiákat , egyrészről ati párti vagyok , másrészről úgyhallottam nem egy nvidia kártya nem támogatja a bf3-at.
2012. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha premiumot veszel akkor onnantól kezdve nem kell másra költeni, a még meg nem jelent DLC-t ( 'end' ) is 2héttel előbb megkapod a premium miatt. (ergo premium = minden bf3as dolog)
2012. dec. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hülyeséget írt az első. Tesztek alapján egy minimálissal jobban fut Nvidia kártyán a játék, az azonos típusú Radeonhoz képest. De Nvidia-t nem éri meg megvenni, mert sokkal drágább mint a Radeon. Amit kinéztél videókártyát, az nagyon gyenge lesz a BF3-hoz még minimum grafikus beállításokkal is. Radeon 7770-et ajánlom neked (25-30k)
2012. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!