Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell vásárolni xbox...

Hogyan kell vásárolni xbox liveon?

Figyelt kérdés
Halli !! Kétségbe esésem közbe már nem tudok kihez fordulni. Csináltattam magamnak egy dombor nyomattos MasterCard kártyát hogy tudjak interneten vásárolni így liveon is. Nos meló után szépen haza jövök raktam is kártyára pénzt hogy majd haza jövök és meg veszem a war in the north-t. Igen ám de akármit be írok nem fogadja el.!! Rá megyek kártya hozzáadása menű pontra meg minden Beírom a nevem kártya szám mindent, de nem értem van olyan hogy Cím sor 1 mellette meg hogy Cím sor 2. Cím sor egybe is be irtam hogy hol lakom utca ház szám emellet meg mindent de nem enged így se. Mikor rá megyek hogy mentés ki pirosohoz mindent kártya számot a nevemet , írányitó számomat. Esetleg tudnátok segíteni nekem ??? Köszönöm.
2012. dec. 13. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Cím sor 2-be is beírtad ugyanazt a címet ha nem írd be!

Ha ez sem segít hívd fel a Microsoftot,xbox.com oldalon biztos meg van a szám.

2012. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!