Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 összes kiegészítő?

Sims 3 összes kiegészítő?

Figyelt kérdés

Tudna valaki linkelni olyan oldalt ahonnan le tudom tölteni a sims3 olyan változatát amihez eleve hozzá vannak a kiegészítők (és magyar nyelvű) ? szóval hogy csak egyszer kell feltelepíteni, és akkor fent lesz az összes.

bocsi ha nem érthetően fogalmaztam.

előre is köszi, ha valaki tud segíteni.



2012. dec. 11. 20:33
 1/7 anonim válasza:

[link]


Nem tudok a fentivel megegyező képeségekkel rendelkező oldalt!De innen letudod tölteni az összes kiegészítőt és az alap játékot!

2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs ilyen, mindet külön kell feltelepíteni
2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Privben ment a link :D.
2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
dehogy ment, nincs ilyen, értsd már meg
2012. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves uraim maguk szerint a legfrisebb Sims 3 Gold Edition-ban mik vannak? Mitől kb 20 gb? Nem az alapjáték miatt. Mit értsek meg? Én csak most szóltam hozá semi közöm az elöttem, elötti, elötti linkelőhöz, én csak elküldtem priv-ben. Mielőtt bármit feltételeztek, hogy olyan biztos nincs, talán utána kéne néznetek :D
2012. dec. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja igen ebből is sok verzió van de aki ismeri a piratebay-t, isohunt-tot, ncore-t az biztos tálál egy magának megfelelőt.
2012. dec. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Torrentelle lehet de asszem magyarul nem :(
2014. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!