Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sony psp e1004-ről mi a...

Sony psp e1004-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet mert viszonylag olcsó. Az aksijuk mennyit bír? Játékok menyire kidolgozottak, mennyire kapható hozzá játék üzletben, mennyire jó konzolok? Ilyen apróságok érdekelnek még esetleg.. :)

2012. dec. 11. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:

konzolvilag.hu

nincs rajta wifi,meg ilyenek,

én PS vitát vettem és kb. 5-6 órát bír játékkal,úgy hogy nem folyamatosan.

2012. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom de a vita sokkal drágább, a játék is hozzá. Nekem nem fontos a vifi, csak a képminöség, az milyen? :)
2012. dec. 12. 06:51
 3/9 A kérdező kommentje:
És vitához mennyi egy játék?
2012. dec. 12. 06:58
 4/9 A kérdező kommentje:
Konzolvilágon van egy, PSP E1000 (essentials, 1004)+lego batman bundle, ez a essentials 1004 mit jelent?
2012. dec. 12. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:

"Tudom de a vita sokkal drágább, a játék is hozzá."

...

"És vitához mennyi egy játék?"


Még jó, hogy tudod miről beszélsz...

2012. dec. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak hogy te mennyiért veszed mert ugy bírók viszonyítani, csak azért :)
2012. dec. 12. 13:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Játéktól függ mennyibe kerül,gameshop.hu és a konzolvilag.hu a legolcsóbb,.

PSP képminősége nem valami jó, a PS vitához képest.

De írj a konzolvilagban emailt vagy akar facebookon kérdezd meg sokat segítenek!

Én is PSP-n és PS vita között gondolkoztam és elmagyaráztak mindent!

PSP-re meg csak régi játékok vannak max fifa 13 megjelenik rá,meg ilyen japán izék..

2012. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Autós ból melyiket ajálja amiben lehet tuningolni, és fasza is :)
2012. dec. 13. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Autósbol esetleg Need For Speed, Midnight Club, vagy Gran Turismo jöhet szóba.......

Lehet, h régimódi vagyok, de a játékélményt nézd, ne a grafikát...veszel egy pspt kiflasheled és rakhatod rá a jobbnál jobb játékokat......a ps vitára (egyenlöre) nincsen törés..íme egy kis összehasonlítás:

-pspt rosszabb esetben 35k + egy 32gigás memo kari meg esetleg 10k ha van....aztán rárakatsz haverral, vagy ismerössel egy progit, és kalózkodhatsz kedvedre....ez kb 40-45k egészen

- ezzel szemben a ps vitára nincsen törés...a legalapabb játék is 6-9k + egyenlöre nem sok játék van még rá + még a 32gigás memo kari ami (mivel ps vitára van és új) nem 10k hanem 18-22k. Akkor ott tartunk h ebböl már nagyjábol már vehetnél pspt....és akkor természetesen ott van maga az alapgép aminek a wifis változata 50k, a 3g-s változata meg bö egy tizessel drágább...tehát a végeredmény:


psp:*

+olcsó

+ingyen játék, ha feltöröd

+ olcsóbb tartozékok

-elavult konzol ( grafikával meg úgy általában)

-egy analog joy ( fps játékoknál zavaró)


psvita:

+szebb játékok

+ forradalmi újítások

+két analóg joy

- egyenlöre nincs rá törés, így venni kell hozzá játékot, és egyenlöre ugrott a kalózkodás lehetösége

-viszonylag drága



* + =pozitivumok

- =negatívumok


Remélem tudtam segíteni :D

2013. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!