Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online valódi RPG?

Online valódi RPG?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan online rpg játékot mondani, amely az Eldel Scrolls sorozatban megszokott módon kínál saját jellem építését és szabadságot, esetleg nem szint alapú?

2012. dec. 9. 18:17
 1/4 anonim válasza:
Elder Scrolls online, majd ha kijön
2012. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is örülnék végre egy valódi szerepjátéknak, mert a mai MMO"RPG"-k közel sem nyújtanak szerepjáték élményt. Jobb lenne egy olyan kötetlenebb rendszer ahol konkrétan játékos a játékossal folytatott párbeszédek és instrukciók alapján folyna a játék. Kevesebb NPC-vel. Simán nem lehetetlen hogy mondjuk én adjak valakinek quesetet. Személy szerint nekem rengeteg ötletem van, egyik sem űber bonyolult, de nem értek a dolgok gyakorlati kivitelezéséhez.
2012. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

GTA San Andreas Multiplayer

vannak RPG szerverei mint pl.: FayRPG

2013. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Haha, A Fay meg az RPG... A Paradise, na az RP-s volt.
2013. máj. 29. 08:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!