Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 Move-ról 1-2 kérdés?

Kewa1 kérdése:

PS3 Move-ról 1-2 kérdés?

Figyelt kérdés
Azt terveztem egy ilyet kérek karácsonyra, egész jól összehozza az embereket szerintem. 1-2 kérdésem lenne. Ez a fajta pack ( [link] ) Mit tesz lehetővé? Benne van ami kell, illetve az a játék amit tartalmaz milyen? Mert láttam ugyanennek a játéknak a 2. kiadását, lehet azt is megveszem mellé. 1-2 benyomás aki már megvette? Milyen? Megéri? Leköti a családot?

2012. dec. 9. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A doboz tartalmazza a kamerát, amiből 1 elég, és egy Motion Controllert, amiből a legtöbb játéknál egy elég, valamikor viszont kettő kell, pl. a Sports Champions-nek is van olyan része (az íjászos) amikor kettő kéne, meg ha többen akartok játszani akkor amúgy is több kell, szóval ez mellé még egy Motion Controller lehet nem ártana.

Ami még ajánlott hozzá, de nem kötelező az a Navigation Controller. Ez lényegében a normál joystick bal oldala, csak úgy kialakítva, hogy egy kézzel is könnyen lehessen irányítani. Ezt nem kötelező megvenni, próbáld ki a normál joystickot tudod-e egy kézzel tartani és irányítani.


Amúgy jó a Move, csak még viszonylag kevés játék támogatja (pl. engem ami érdekelne az LBP, Infamous 2, Killzone 3 és kb ennyi, én 3 játék miatt nem nagyon vennék Move-ot, bár még egy-kettőt találnék, de még az sem valami sok).

Ha neked tetszik X játék amiben lehet Move-ozni akkor nem járhatsz rosszul vele.

2012. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint családi móka, gondolom azért nem InFamous-t, meg Killzone-t keres a kérdező, tehát ez nem lehet akadály szerintem :). Tényleg jó cucc, szerintem megéri.
2012. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!