Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tauri wowon hogy húzzam ki a...

Tauri wowon hogy húzzam ki a roguet?

Figyelt kérdés
Már 48 vagyok, de mindig meghalok pl. 3 ellenféllel szemben (ami pala húzásánál nem volt így :D), ez azért is van, mert nem tom healelni magam. Le tudnátok írni, hogy milyen talentbe fejlődjek, és hogy milyen abilityket használjak, mikor megtámadom a mobo(ka)t hogy lehetőleg ne haljak meg? Köszönöm (pl. Stealth után ambush, aztán sinister strike vagy hasonlók)

2012. dec. 5. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hi, én taurin rugóval combatban fejlődtem és talán abban is a leg érdemesebb. Az evasion és a cloak of shadows nagy segítség ha már majdnem elhalnál. Egyébként tudom javasolni hogy tarts magadnál szintednek megfelelő healt potiont, elég olcsók szoktak lenni, és mindenképp használj poisont, deadly+instant, ezekkel erősebbet ütsz ugye. Eliteknél sajnos szükséged lesz arra hogy mások is segítsenek.
2012. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. dec. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!