Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-ban hogyan...

Battlefield 3-ban hogyan lehet át lépni másik csapatba? (ps3) részeteket lent találtok

Figyelt kérdés
pc-n láttam hogy van kommunikációs menü azt ps3on előlehet varázsolni?és a jet-ekebe hogy lehet kinézni az ablakba mert láttam hogy pc-n azt is lehet és ez nagy segítség.shutgononál kapunk olyan okat hogy Buckshot,Flechete stb. ezek mire jók?

2012. dec. 3. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:

1) Csapatot váltani a respawn képernyőn lehet ha megnyomod a zöld háromszöget, majd az alsó opciót választod (Change Team)

2) Passz, erre én is kiváncsi vagyok

3) A Buckshot közelre jó, a Flechette középtávra, a Slug meg távolra. Ez igazából pályafüggő: kis pályákon, nyílt terep nélkül a Buckshot a jó, mert nagy a szórása, mindig eltalálod az ellenfelet. A Flechette középméretű pályákra megfelelő, kisebb szórással, nagyobb hatótávolsággal (ez az "arany középút" sokak szerint). A Sluggal vigyázni kell: nagy sebzés, nagy hatótáv, kis szórás, de Auto-Shotgunnal ajánlom, mert a Pump Actionossal egy elvétett lövés az életedbe kerülhet!


Remélem segített :) Sok sikert, jó fejlődést!


Ja és jelölj be PSN-en: IceTea1953

2012. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!