Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Far Cry 3-ban hogyan lehet...

Far Cry 3-ban hogyan lehet másodlagos fegyverem?

Figyelt kérdés
egy fegyvert tudok használni már nagyon rég óta, a többi hely ahová a fegyvereket tudnám rakni pedig le vannak lakatolva... hogyan tudom feltörni?

2012. dec. 2. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Craftingolsz nagyobb fegyver tárolót magadnak.
2012. dec. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játék közben megnyomod az ESC-et és van egy olyan h Craft.Belemész és a második menüben vannak a holmik.Ott majd kiírja,hogy milyen állatbőr kell hozzá.Azt az állatot leölöd és már helyben craftolhatod is a cuccot,és lehet eggyel vagy akár 3 fegyverhellyel több is.
2012. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De csomó féle táska van... meg tudnátok mondani hogy melyik az?
2012. dec. 3. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
A második fülön a legelső
2012. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
megtudnátok nekem mondani hogy pl a kecskét vagy vmilyen állatot megölök nem tudom kivenni a szivét vagy nem tudom milyét veszi ki valamit kiír hogy ful de már messze járok benne de mindig csak 1 fegyverem van meg csak két csík életem
2013. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem, azért valami alap angolt szedjetek már fel, ha a játékot választottátok hobbinak. Vagy üss fel egy online szótárat...a játék elején egy egész küldetés volt erre építve, hogy elmagyarázzon mindent, de a menüben is egyértelmű minden.

Attól hogy van alapanyagod, még el is kell készíteni a cuccot, hogy nőjön a tárhely. Az életerőt meg képességgel tudod fejleszteni, nem pedig craftingolással.

2013. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szakál H. Róbert válasza:
Nagyon rosszul van megoldva a játék, az évek során már vagy ötször végigjátszottam, de most sem értem, hogy lehet több fegyverem, meg stb, mindig azzal az egy fegyverrel viszem végig, esetleg néha lecserélem sniperre vagy arra a 80 golyós cuccra. Elolvastam mindent, minden fórumon, de nem megy és kész. Biztos bunkó vagyok, teszek rá... Rosszul csinálták meg, amúgy nagyon jó game. De ez a része marhaság, mármint ez a fegyver, lőszer meg ilyen problémák. Hogyhogy a Tomb Rider 2013-ban szépen érthető, hogy kell fejleszteni a cuccokat?
2020. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!