Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBOX 360 Slim 4gb-os elég...

XBOX 360 Slim 4gb-os elég singleplayer játékokhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni végre egy xbox 360 slimet, mert a laptopom sajnos már nem viszi a játékokat és nem akarom, hogy megsüljön. Ha a 4gb-os xboxot választom KIZÁRÓLAG singleplayer játékokhoz úgy, hogy nem tervezek semmi mást letölteni rá, hanem csak a lemezt ki-be rakosgatni, akkor elég lesz a tárhely?


Játékok amiket futtatnék:

Assassins creed 3

Battlefield 3

Halo 4

GTA 4


Nyilván nem egyszerre mindet, mert sajnos nem vagyok aranyból, hanem amég az egyiket kijátszom addig gyűjtenék a többire. De a mentéseket azért szeretném mindhez megtartani. Ha mindet kipörgettem és tele vagyok mentéssel, akkor is elég a 4gb ugye?


Előre is köszönöm a válaszokat



2012. dec. 2. 19:41
 1/9 ZolaZotya ***** válasza:
Hello. Nekem is 4 gb-s van és bőven elég. Egy játék 10 MB mentésnél nem több legtöbbször. Szal nyugodt lehetsz.
2012. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na akkor rendben lesz a dolog. Még az érdekelne, hogy biztonsági másolatot játékokról lehet készíteni? Mert köztünk szólva k***a drágák a játékok, legalábbis az én pénztárcámnak és ha leesik.. eltörik akkor jó lenne ha nem kellene másikat venni. Inkább használnék egy lemezt amit az eredetiről lemásoltam. Szóval itt nem arról van szó, hogy letöltöm a játékot hanem megveszem, csak lemásolom, hogy legyen egy backup róla.


Az utolsó kérdésem, hogy mennyire tartós egy ilyen xbox? A régi verziónál nagyon gyakran olvastam a 3 ledes hibáról. Ennél a slim típusnál is gyakori jelenség ez? (Nem modolnám, nem csipeltetném ki és nem lenne rajta semmi változtatás)

2012. dec. 2. 20:34
 3/9 ZolaZotya ***** válasza:

Slimnek már jó a hűtése tehát bírja, de nekem óvatoságból szellőző helyen van.


Backup-ról nem tudok nyilatkozni sorry.

2012. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ZolaZotya ***** válasza:
előző vagyok. haveromnak már régebb óta van slimje és mondta nincs baj vele, pedig nyüstöli ezerrel, ezért vettem énis.
2012. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ZolaZotya ***** válasza:
ha neten rendelsz játékokat úgy olcsóbb pár ezerrel. konzolokszervize.hu-t ajánlom
2012. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na most már ott hibák vannak, hogy ezek közül kettő kifejezetten online játékra kihegyezett játék.

BF3-at konkrétan a 3 órás single kampányért megvenni kifejezetten ökörség. Miért nem akarsz multizni? Nem is értem...

2012. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon bekockulnék ha nekiállnék online játszani :D A másik ok az, hogy ha nem muszáj, akkor nem vennék nagyobb tárhellyel bíró xboxot, mert nincs rá keretem. Viszont nagyon szeretnék már egy ilyen gépet, de ha már megveszem, akkor mindenképp újat. Ha a BF3 tényleg csak ilyen 3 órás, akkor valóban nem is éri meg megvenni. Lehet nézek helyette valami autóversenyzős játékot.


Köszönöm a válaszokat! Mind nagyon hasznos volt!

2012. dec. 2. 22:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is a 250 gb-osat ajánlanám. kb 8 ezer a különbség, annyit simán megér. Meg live-ra is fel kellene menned, ha nem akarsz online játszani, akkor maradsz az ingyenesen. Ezt a játékok automatikus patch-elése miatt mondom, sajnos sok játékhoz már kell, mert anélkül elég bugosak. Nézd meg a konzolokszervize.hu-t és a konzolvilág.hu-t gépek áraihoz. BF3 meg multi játék, tényleg badarság csak a single miatt megvenni.
2012. dec. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elkészült a végleges lista, amit venni fogok:


Assassins creed 3

Mortal kombat (a pontos verziót még nem tudom)

Dirt 3

GTA IV


Ha minden igaz, akkor az összes mentéséhez max 100mb kell majd. Szerintem minden frissítéssel együtt elég lesz az a 4GB. Köszönöm a válaszokat ismét :)

2012. dec. 3. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!