Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 probléma?

Sims 3 probléma?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, mert a sims3-at feltudom telepíteni, de a kiegészítőket nem!

egyszer már kiírtam egy kérdést, akkor azt mondták, hogy superpatch-et szedjek le.

Na, azt leszedtem, fel lett telepítve a sims3, de amikor a patch-et telepíteném ezt írja ki:

"A telepítő észlelte, hogy nincs The Sims3 verzió telepítve.

Ehhez a frissitéshez szükséges, hogy az alkalmazás egy korábbi verziója telepítve legyen."

de a sims 3 már felvan telepítve.

Amikor a pets-et akarom telepíteni akkor behozza, hogy üdvözöl a sims3 telepítő stb, stb, és rákattintok a továbbra, és ezt írja ki:

"A The Sims 3 játékot frissíteni kell e termék telepítése előtt. A telepítő most megpróbálja frissíteni a The Sims 3 játékot. Folytatod?"

Ilyenkor rákattintok arra, hogy igen, és utána ezt írja ki:

" Nincs elegendő hely a merevlezemez a The Sims 3 frissítéséhez. A termék telepítéséhez töröld a régi, illetve felesleges állományokat! A telepítő most kilép."


Kérlek segítsetek, mert nagyon nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, és szeretném telepíteni a kiegészítőt.

Ha lehet részletesen írjátok le,hogy mit kéne csinálni, mert annyira nem tudom, hogy kell használni így a gépet.

Előre is köszönöm szépen!!


2012. dec. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi superpatch nem kell, ha rakod fel a kiegészítőt akkor patcheli magát a játék ahogy azt kell. Ha neked azt írja nincs hely akkor csinálj helyet mert nincs hely.
2012. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csináltam helyet, de így se engedi.

A sims pets-et akarja frissíteni, de nem értem, hogy miért, rámegyek, hogy frissít, és kilép. nem értem, hogy miért

2012. dec. 2. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig azt írja hogy nincs elég hely? Mennyi hely van a C meghajtódon?
2012. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mostmár van hely, mert sok mindent letöröltem, már nem is írja a hely problémát. Azt írja, hogy frissíteni kell a the sims 3 pets-et.

de amikor rámegyek, akkor meg nem engedi.

Amúgy, nem eredeti játék, arra is gondoltam, hogy lehet, hogy nincs ehhez a kiegészítőhöz patch, de netről nem tudok letölteni,mert ahonnan lelehetne, az az oldal megszűnt.


Amúgy, most ezt írja ki:

" A THe Sims 3 játékot frissíteni kell e termék telepítés előtt. A telepítő most megpróbálja frissíteni a The Sims3 játékot. Folytatod?"

Rámegyek, hogy igen, akkor kiírja, hogy frissítés folyamatban, kérlek várj.

Ezt kb 3 percig írja ki, és utána jön egy ilyen dos hang, agy nem tudom, hogy milyen hang, és ezt írja ki:

" A The Sims 3 frissítése nem sikerült, a telepítő nem tudja folytatni a munkát."


De az aalap már felvan telepítve, a pets-et akarom telepíteni mégis az alapot akarja frissíteni.

Az amúgy elindul, meg rendben van, ezzel a pets-sel problémázik...

2012. dec. 3. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a sims3 nincs meg neked akk ne frissisd mer tönkre megy az egész játék
2012. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt lehagytam: azér nem tudja frissíteni mer az a kiegészítő nem igazi szóval letöltött és az ilyeneket ne frissisd én nekem is megvan a letöltött verzió és nem frissitem mer akk tönkremegy, sztem neked azér nem ment tönkre mer az alap igaz
2012. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma.

Egyik se volt eredeti, de mivel, hogy már nagyon felidegesített megvettem mind a kettőt eredetiben, és így már tökéletesen működik.

Azért köszönöm szépen a választ.

2012. dec. 17. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:
az szép xD
2012. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!