Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot töltsek le a...

Milyen játékot töltsek le a gépemre?

Figyelt kérdés
Új Lenovo g575 laptopom van, úgy 2 hónapja kaptam és semmi ötletem, hogy milyen játékot töltsek le :|.Ez egy kicsit zavar engem :(.És nem kérek ilyen játékokat, hogy:COD1,2,3,4 bla bla bla meg ilyet, hogy garry's mod meg portal meg crysis meg batman meg ilyen játékok amik 12 éven felülieknek való!!!.Az lehet, hogy 12 éves vagyok de ha nem nekem való akkor nem számít, hogy hanyas korhatárt ítrak.De dora the explorer-t se kérek!(fúúúúú az útálom)szóval tudjátok a bulit.
2012. dec. 1. 13:42
 1/3 anonim válasza:
minecraft
2013. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt ismerem! nem lesz jó!!a minecraftot elfelejtettem odaírni a konkrétumok közé!Olyan játékokat fogadok el amiben nincsenek szörnyek ölés gyilkolászás!!!!!!Más szóba se jöhet!!
2013. jan. 11. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Need for Speed:

-Most wanted 1-2

-The Run

-Carbon


GTA San Andreas, IV

Spore

GRID

Euro Truck Simulator 1-2

Angry Birds

LEGO Star Wars I-II-III

Farming Simulator

Blur

Dirt 2-3


És még bármilyen szimulátort ajánlok. De mi 12 évesen prototype 2-ztünk és nem törődtünk a karikával a dobozon.

2013. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!