Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Karácsonyra melyik sims 3...

Karácsonyra melyik sims 3 kiegészítőt kérjem?

Figyelt kérdés
A Leszáll az éj és a Természetfeletti erők között nem bírok dönteni. A L.a.é.-ben tetszik a város, a t. e. ben meg hogy egy csomó lény van. Igazából a vámpír a kedvencem köztük ami a leszáll az éjben is van, de többi lénnyel is jó lehet játszani. Ti melyiket választanátok és miért?

2012. nov. 29. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretem a természetfeletti lényeket alapból, szóval nálam egyértelmű a választás: Leszáll az éj.
2012. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Leszáll az éjj.
2012. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Late Night
2012. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
@ Azért a leszáll az éj, mert a t.e-ben túl sok a szörny, nincsenek jól kidolgozva... Vagyis 1-2-3 plusz van mindig de könnyem megunható. A l.a.é.-ben meg a vámpírélet és a sztárélet érdekessé teszi az egészet... Vámpírokkal nem tudsz ártatlanokra vadászni, csak ha a sim beleegyezik hogy szívd a vérét. Valamint, ha simed már a 4-5 csillagos stár környékén van akkor olyan ajándékokat kap amit nem vásárolhatsz meg átlagosan. + kevesebbet kell fizetned a boltban meg hasonlók! Leszáll az ély 4ever... előző voltam!!!
2012. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Az évszakok, és a házikedvencek a legjobb :D
2012. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%

nekem egyértelműen a leszáll az éj, mert ott nagyon sok új cucc van, pl. lehet lifted

a város pedig egyszerűen fantasztikus!

én mindenképpen azt választanám!

2012. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem csak a természetfeletti és az évszakok hiányzik, de azokat most kapom karira. A leszáll az éj nekem nem jött annyira be. Bridgeportban nem is szoktam nagyon játszani. A hírnév azért jó benne, mert kedvezményeket és ajikat kap a sim.
2012. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 flofloka ***** válasza:
51%

A leszáll az éj a jó!!!!

De a természetfeletti erőkben lehet vámpírt készíteni a családkészítőben!

2012. dec. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
TERMÉSZETFELETTI ERŐK!!!SOKKAL JOBB!
2014. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!