Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a különbség a két guitar...

Mi a különbség a két guitar hero között?

Figyelt kérdés
nézegettem a boltokba és láttam hogy a guitar hero Warriors of Rock csak 29890 a guitar hero 5 pedig 32000 amikor a warriors of rock a legújabb akkor miért drágább az 5 ?
2012. nov. 29. 15:22
 1/7 anonim válasza:
A warriors of rock a 3. rész :)
2012. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és melyik a legújabb
2012. nov. 30. 18:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Warriors of rockot ne vegyél! A Gitár kontroller egy nagy szar benne. 2 nap után beszart...
2012. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a második kommentelőnek : az nem azt jelenit hogy szar az azt is jelentheti hogy nyúztad szegény gitárt és még azt is hogy lehet hogy 1 éve ott áll a polcokon de én rendelésre veszem

Az első kommentelőnek: Utánna néztem és a 3. része a legends of rock nem a wariors of rock

2012. nov. 30. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nyúztam, nem állt 1 évig a polcon, pár számot lenyomtam vele, utána a pengető teljesen megadta magát, ha lefele pengettem kettőt lépett... Nem azért írtam mert "csak úgy hallottam", hanem tapasztalatból mondtam hogy ne járj úgy mint én hogy kiadsz valamire 30e ft-ot és aztán feltedd a polcra mert nem tudsz úgy rendesen játszani vele. Amúgy meg a GH-s kontrollerek nem a legjobbak, megéri utángyártott kontrollert venni, kicsit drágábbak de azok sokkal tovább tartanak ki.
2012. dec. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja bocsi akkor nemtudom:/
2012. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt gratulálok, aki kiad ezért ennyi pénzt.


Másrészt gratulálok azért, hogy másnak be lehet írni azt, hogy "szar", de ha én írom, azért már rögtön törlés vagy kizárás jár!

2012. dec. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!