Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Sims 3-ba belépek a...

Ha a Sims 3-ba belépek a családszerkesztésbe, akkor egy idő után mindig kilép a játékból. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindig akkor lép ki, amikor a mindennapi ruhákat választom ki. Lefagy, majd néhány másodperc múlva kiírja hogy a Sims 3 működése leállt, zárjam be a programot. Ez azóta van, mióta telepítettem a Természetfeletti erők kiegészítőt. A gépigényem megfelel. Miért van ez?

2012. nov. 28. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok ruha miatt van mert tölti be őket akkor kicsit akadozik is ha forgatni akarod a simedet, a kiegészítőkkel csak annyi van hihetetlenül optimalizálatlanná teszik a a játékot és a műveleti memória betelik és crashel a játék.
2012. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt fent egy csomó egyedi tartalom, meg minden. Ezeket most mind leszedtem, és máris jobb. Családszerkesztés módban ezek nincsenek fent, csak akkor ha házat építek.

Viszont néha mentés közben kiírja a 12-es hibakódot? Miért van ez?

2012. dec. 2. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Kifogy a memóriából, ez a 12-es hibakód, gyakrabban kell menteni. És először mentés, utána kilépés... sose egyszerre. De ez főként a játék hibája, reméljük lesz majd patch rá hamarosan. Persze ha kevés a ram a gépedben az is gond. 4 GB minimum kell neki.


Dashboarddal az egyedi tartalmaidat mindig nézd át és ami rossz azt töröld.

2012. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
neked amugy kérdező milyen géped van mert én is szeretnék sims3 a gépemre de nekem nem jo a gépigényem túl kevés minden.... szoval lécci leirnad
2013. dec. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!