Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left4Dead ^^nosTEAM^^ multipla...

Miner123654 kérdése:

Left4Dead ^^nosTEAM^^ multiplayer? (LENT)

Figyelt kérdés
Tökletesen megy csak a multiplayer nem megy! Amikor megnyomom a "server browser"-t akkor bejönnek a szerverek csak nem tudok belépni egyikbe sem!Esetleg telepíteni kéne valami patch-et vagy valamít átírni a mappáiban? PLS ségítség! A "^^nosTEAM^^" rakta ki a piratebay-ra

2012. nov. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
tört L4D-vel nem lehet multizni.
2012. nov. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sztem vhogy meg lehet csinálni hogy legyen csak azt nem hogy hogyan!
2012. nov. 28. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy nem lehet. Pláne hogy Steames játékról van szó. Annó én is azért vettem meg, mert csak eredetin lehet multizni...
2012. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a f*szt nem lehet...en mar 2 hete jatszok ezzel...felkell patchelned 1.1.7 re asszem...legyen driver meg netframework directx minden legyen ugy ahogy a nosteamen leirtak
2012. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lepj fel a nosteam.ro vagy comra nme tom mar ott pontosan angolul leirjak mit hogyan,es kommentben benne van a patch is asszem,az ilyen kommentekre,hogy nem lehet csak eredetin ilyenekre soha ne hallgas 80% ban minden jatek megvan oldva,hogy ne kelljen megvenni :D...ezis most OFF ide,de ha azt kerdi a kerdezo,hogy mit hogyan kell akkor irjatok le azt hogy hogyan kell,s ne azt,hogy vedd meg,mert en tul b*lf*asz vagyok ahoz,hogy utanna nezek interneten
2012. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is működik a multi le patcheltem azt kész :)
2013. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is letöltötem a ezt a ^^nosTEAM^^-est és megakarom nyitni azt írja ki hogy failed create d3d devices help pls
2013. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!