Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Összejátszhatnak az online...

Összejátszhatnak az online pokereken?

Figyelt kérdés
Létezik az, hogy ebbol élnek egyes gazemberek? Hosszútávon nem tudom elképzelni, hogy működnik ez a mai technikával simán kiszűrik. Az egyik ismerősöm ezzel magyarázza, hogy mindig elbukja a pénzét.

2012. nov. 25. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Nem olyan rég volt egy nagy balhé, azt csinálták, hogy volt egy ember aki a rendszert tesztelte és annak rálátása volt minden ember lapjára. Ezt a logint megszerezték és így volt aki mindenki lapját látta és az adott tippet. Valakinek feltűnt hogy pár felhasználónévnél mindig veszít és direkt elkezdett rájuk figyelni. Szólt az oldal tulajának és figyelték a játékosokat így buktak meg. Lehet be is zárt ez a poker oldal és felvásárolták. Kártalanítani kellett mindenkit!
2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hosszú távon ha másból nem is abból, hogy mindig ugyanannál az asztalnál játszanak, viszont a haverod lúzer.
2012. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ebből csak rövid távon lehet nyereséges egy banda. És igen, kiszűrik ezt a termek.


Pl. volt egy kínai banda, akik SNG-ztek. Négyen-öten beültek egy egyasztalos, 10 fős SNG-re, gondolhatod mennyi esélyük volt a többieknek...


De lebuknak ezek az emberek, örökös kitiltással fűszerezve.


A pénz elbukásának legtöbbször az az oka, hogy a játékos nem képes belátni, hogy rosszul játszik. Akikkel én eddig találkoztam, akármilyen szinten is álltak, mind azt képzelte magáról, hogy ő az atyaúristen, a póker császára.


Valahogy pókerben nehéz bevallani azt, hogy nem te vagy a favorit.

2012. nov. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!