Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan szakítsam meg a telepít...

Hogyan szakítsam meg a telepítést? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Vettem ma egy sims kiegészítőt és ajándékba járt hozzá egy alap..az egész játékot elcsesztem vele de nem ez a lényeg.Letöröltem mindent ami a Sims3al kapcsolatos volt a gépen és elkezdtem újra rakni.Valami Origin segít nekem a letöltésben és hát szépen vártam kb 1 órát mire kiírta hogy "A játék indításra kész" vagy ilyesmi..És hát azt írja ki az Indítópanelnél hogy: "Hiba lépett fel az alkalmazás indítása közben. Bővebb információt a naplóban olvashatsz."

Ne nézzen senki hülyének de nem találom sehol azt a Napló dolgot a gépen..Ismerősöm azt javasolta hogy próbáljam újraindítani a gépet..Aha igen ez eddig jó ötletnek tűnt de ki írja hogy állítsam le vagy várjam meg a telepítést mert még nem zárhatom be így a programot..szóval telepítést észlel a gép de már nem telepít..Mi ilyenkor a teendő?Kérlek segítsetek..:'|..

[Egy kétségbe esett lány :) ]



2012. nov. 25. 19:34
 1/1 Lunala ***** válasza:

Szia! Neki is ez volt a baja: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3412669-m..

Csak kövesd PONTOSAN az utasításokat és minden rendben lesz :)

2012. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!