Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rá mód, hogy működjön az...

Van rá mód, hogy működjön az Assassins Creed win7en?

Figyelt kérdés
Meg vettem az Assassins Creedet de kiderűlt ,hogy nem támogatja a Win7-et. Van rá valamilyen crack vagy valami ami meg oldja ezt a problémát?

2012. nov. 25. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
az elso 2 AC-et win7-en toltam, valamit rosszul olvastal, a jstekok 99% megy win7-en
2012. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Win7-en játszottam végig minden részét, semmi gond nem volt vele.

Hozzátenném: eredeti.

2012. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg s fent van a játék Win7-en és tökéletesen megy. Eredeti, steames verzió. Egyébként meg hol olvastad, hogy nem támogatja a Win7-et?
2012. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


nekem ez az AC kiadás van meg: [link]

2012. nov. 25. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi futni fog ha most nem régibben vetted meg akkor általában van rajta patch... mert azért 2008-as játék. Ha Pedig nincs akkor töltsd le a Hivatalos oldalról a 1.02-őt ;)
2012. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálam a rendezői fut gond nélkül win 7-en... Az hogy a dobozra nincs ráírva az nem azt jelenti hogy nem támogatja...
2012. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is sokáig szarakodtam vele, hogy elinduljon, és én is azt hittem, hogy a win 7-el van a probléma. viszont kiderült, hogy nem támogatja a videokártyámat, és ezért nem indul el. de ha a másikkkal indítottam (mert 2 van) , akkor meg elindult.
2012. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!