Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket válasszam elsősorban...

Melyiket válasszam elsősorban játék céljából? DPS Dream 7 (vagy más olcsó tablet) vagy PSP 3000? Mindkettő olcsó, de mindkettőben van valami, ami a másikban nincs.

Figyelt kérdés
A DPS Dream 7-en természetesen android van, méghozzá ha jól tudom a legfrisseb. 1 magos, ami 1.2 Ghz-en ketyeg (az 1 Ghz csak tévhit). Rengeteg Angry Birds és Minecraft kaliberű játékot tudnék rátelepíteni, de mi van, ha egy kicsit komolyabb játékokra is gondolunk, mint például a GTA 3? Fogalmam sincs, hogy ezen a hardveren hogy futna, akadna-e, vagy nem? stb... A PSP 3000 viszont gond és akadás nélkül futtatja a maga 333 Mhz-es procijával (amit nem is értek) a tulajdonképpen egy és ugyanaz GTA Liberty City Stories-t. Viszont a PSP nem érintőképernyős, így máris kiesik rengeteg népszerű androidon megtalálható játék köréből. Szerintetek melyik éri meg jobban? Esetleg van valakinek Dream 7-e, aki már próbált játszani a GTA 3-al rajta? Vagy tudtok ajánlani jobb tabletet hasonló árban? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. nov. 25. 05:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én PSP-t már nem vennék... Régi és már nem is jönnek rá játékok. Vegyél PS Vita-t, az most aktuális és jönnek is rá komoly játékok (Uncharted: Golden abyss, Assassin's Creed 3: Liberation, CoD: Black Ops, Mortal Kombat stb.). Persze drágább, de jobban meg éri az árát. (érintőképrnyő, két joy kar pl.)
2012. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább psp 1 tablet ritka szar játékra bár a psp is már elég régi... PS vita ami ér vmit de annyiért meg inkább vennék otthonra 1 xboxot vagy ps3.
2012. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van Xbox 360-am és atomerőmű gépem is csúcs alkatrészekből. Nekem most kézi, hordozható dologra lenne szükségem, és persze elsősorban a PSP való játékra, de egy tableten ott az android, ami rengeteg apróbb dolog van.
2012. nov. 25. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor azért meg tudnád venni a PS Vita-t nem :)?
2012. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv!

Nekem is van ilyen tabletem, és ment rajta a GTA 3, csak be kell állítani normálisan a grafikát és minden ok. Csak letöröltem mert egy kicsit sok helyet foglalt a belső SD kártyámról (kb. 880 MB-ot), és éppen emiatt töröltem mert nem tudtam áthelyezni a külsőre.

2012. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!