Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki tudja ennek a ps2-es...

Ki tudja ennek a ps2-es játéknak a nevét?

Figyelt kérdés
Én elfelejtettem mi a játék címe remélem vki tudja.Írom mien:egy box ringben kell elöször legyözni egy csávót aztán kimész 1 sötét sikátorba onan meg azt csinálsz amit akarsz.Eleinte még nem mindenhova mehecc hanem idővel megnyílik minden hely.1.-ször embereket kell ölni majd kell ijen zöld színű zombikat akiket valaki megfertözött. Ezek a zombik legelőször egy hotelben lesznek ahogy mész felfele szintröl szintre.A játék végén meg nagy káosz van mindenhol azok a zombik járkálnak és megkell védened 1 csajt meg van 1 spanod aki segít ölni.Ha rémlik ajáték de nem tiszta külgy üzit és megoldjuk.PLS HELP. THX

2012. nov. 21. 13:20
 1/10 Csák Norisz ***** válasza:
Left 4 Dead. de az nincs ps2-re csak xbox 360-ra ps3-ra és pc-re
2012. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
városban jáccodik ez nem e left 4 dead.De azét köszönöm.Jöhet még válasz.
2012. dec. 4. 15:41
 3/10 A kérdező kommentje:
És amúgy 100% hogy van ps-re (nem a left 4 dead hamem amire én gondolok) mert régen ps2 jáccottam vele szóval más játék de közel van.
2012. dec. 4. 15:46
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egész játék nem a zombikról szól.A fő górét úgy rémlik 1 torony tetejében kellett legyőzni.
2012. dec. 4. 16:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja és a zombik nem teljesen zöldek csak ilyen zöld csíkosok.
2012. dec. 4. 16:29
 6/10 A kérdező kommentje:
És nem horror játék csak olyan káosz a vége az elejem viszonylag nyugis.
2013. jan. 14. 17:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Az elején (bocs de kéne a játék) még van egy olyan rész hogy valami bolt szerűbe bemész ott felmész egy lépcsőn és ott van 1 csávó akit 1 csaj szop az asztal alatt te meg vmi infó-t kell kiszedj belőle és a fejére kell csapkodni az ajtót(valami gombot x-et vagy ilyesmit kell nyomkodni) a csaj meg befosik a sarokban.A végén a zombik meg már nem kis vékonyak hanem ilyen nagy darabok.Az is a vége fele van hogy egy temetöben vagy valahol és 1 gépfegyveres zombi jön neked és a sírok mögött kell elbújnod és fegyverekkel kell kilönöd, aztán mész tovább és ott a folyosón mész és 1 ajtó picit nyitva van és 1 zombi a penge kezével boncolja az embereket neked meg bunyózni kell vele.Van az elején jegyet kell venni és átmész a 2. helyre 1 város ott van 1 épület ahol majd vége fele lesz haverod(guy a neve aszem),akitől tanultál 1 kombót(teknikát) ott ilyen kínai helyen ahol kardot is tudsz felvenni mert kinai csajok jönnek rád.Ja és az elején van hogy mész és ott bunyóba keveredsz és jön 1 rendör aki segít de több nem rémlik.Na remélem hogy most így leírtam az egész játékot meglesz.Ja meg lehet olyan mini küldiket vállalni hogy szét kell ütni idő alatt egy verdát és kapsz érte pénzt.Kész.
2013. jan. 14. 17:54
 8/10 A kérdező kommentje:

mádáfákká biccs

Ennyiiiii.

Ebben a szent percben megtaláltam a játékot.Most azon leszek kiírjam minnél gyorsabban.Ezt a játékot bűn nem ismerni.Legjobb ps2 játék, és sokat ismerek, és igen dmc 3 s.e. és még a shadow of the colossus-nál is jobb.Jobb később mint soha, de csak 4 hónapba telt megtalálni.Mikor kerestem nem találtam most meg csak kerestem egy bizonyos oldalt és hopp egy ismerős kép, hát persze hogy a tokja is ilyen volt.Végre.

2013. ápr. 8. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Melyik az a játék? énis kerestem
2014. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Final Fight Streetwise.
2014. máj. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!