Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The West! Miért nem tudok...

The West! Miért nem tudok csatlakozni az erődharcra? Sürgős!

Figyelt kérdés

Kikapcsoltam a tűzfalat is, és nem router-ról megy a net, de nem tudok csatlakozni!Most lesz egy új harc, és nagyon ott akarok lenni!A vírusirtóm:Comodo Intel Security Premium !

Nagyon kérlek segítsetek!



#erődharc #the wes
2012. nov. 20. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt írta: "A kapcsolódás sikertelen!Ellenőrizd, hogy az XY internetet nem akadályozza a router vagy a tűzfal!Ha kész ELLENŐRIZD ITT!"

Nem emlékszem ilyen internetet írt!Az ellenőrizd itt -nél van egy link!

2012. nov. 22. 08:03
 2/4 anonim válasza:

nekem is ez volt a gondom a support levele:

"Legközelebb először próbálj meg frissíteni az oldalon (Ctrl+F5). Ha ez sem oldja meg akkor próbáld meg más böngészőkkel (Safari, Google Chrome, Opera). Ha ezek után sem jó, akkor a tűzfal kikapcsolását javaslom, sokszor ez a gond, hogy a tűzfal blokkolja ezt a két portot. Amennyiben a hibaüzenet továbbra is jelentkezik, vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóddal és kérdezd meg tőlük, hogy az 1582 és 1028 hálózati portokkal mi a helyzet. Ha már ide jutottál akkor valószínűleg náluk lesz a gond, ezért kérd meg őket, hogy szabadítsák fel, mert egy böngészős játék egy részéhez lenne rájuk szükséged."

2013. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első vagyok és kapcsolj ki minden kieget és minden scriptet
2013. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már nagyon régen jó, de azért köszi! :) Csak böngészőt váltottam! :)
2013. aug. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!