Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Black Ops 2-őt...

Rách Béla kérdése:

Szerintetek a Black Ops 2-őt vagy a Battlefield 3-at vegyem meg?

Figyelt kérdés
(PC-re)Megnéztem a BO-2 őt tetszik jól fut de a Battlefieldre azt mondták hogy jó.
2012. nov. 19. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem ide tartozik sry
2012. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Én a BF3-at venném. Szedd le torrentről, próbáld ki milyen single-ben, utána vedd meg azt, amelyik jobb.
2012. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És a BF3 jól futna? Mert, ha nem, akkor elég egyértelmű a válasz. Bár én mindenképpen a Black Ops 2-re voksolok, mert pörgősebb.
2012. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Ezért írtam, hogy próbálja ki. Mindenkinek más a játékstílusa. Én evidensnek tartottam, hogy fut a kérdező gépén normálisan, máskülönben nem éri megvenni.


A két játék stílusa különböző, el kell döntened, melyik jön be jobban.

2012. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindkét játékkal játszottam gépen/konzolon,gépen jól fut mindkettő, csak egyértelműen a multi miatt venném meg őket. Mindkettő jól néz ki a BF3 a rombolható környezet meg a kicsit sandboxsága miatt tetszik.
2012. nov. 19. 18:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Blac Ops 2. Az alap mapokat már nem játsszák olyan sokat, csak a DLC-ket. Az új CoD most végre jól sikerült. Single-ben kenterbe veri a BF3-mat (+ strike force missziók, és 6 (vagy 8, nem tudom pontosan) különböző befejezés). Aztán még zombik, és csak ezután jön a multi. Persze a BO2-höz is jön majd ki sok DLC, de az alap pályákat is sokan játsszák. Ha sok játékidőt ösz a játékba, akkor egy map pack-ot is érdemes lehet megvenni (drága, kb. 4000 Ft, de ha sokat játszol rajta megéri).
2012. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*mármint a BF3 alap pályáit
2012. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval a Black Ops II-őt ajánljátok? Eddig egy Codot se hagytam ki ez eddig a legjobb a 2. része után.
2012. nov. 19. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a BO 2
2012. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem a Battlefield 3 az a jobb. Jól ki vannak dolgozva a csaták, élethűek, stb..
2012. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!