Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan a warcraft 3 the...

Megvan a warcraft 3 the frozen throne, és letöltöttem hozzá a Naruto Battle Royale-t, lentebb bövebben! Fontos mit tegyek!?

Figyelt kérdés

Na szóval, és irták hogy a naruto battle royale-file-ját, bekell másolni a war maps/download könyvtárba, de mikor föltettem a játékot, nem volt ott downloads, ezért létre hoztam és bemásoltam, mikor elinditom a frozen throne-t, minden ok, megyek a custume game-ra, ahol kikeresem a battle royale-t, rámegyek és nem jön be semmi,

csak egy kép, és az a kiirás hogy 43 uj karakter-el lehet játszani! nem tudom! akkor hogy kell játszani a módal,


Mindegy hogy melyik Warcraft 3 the frozen throne-ra teszem föl? ugy értem melyik frissitett változatára ?



bocsánat hogy "gyerekesen" irtam ,de nagyon izgat a dolog...


2009. aug. 15. 18:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!