Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gameplay csatornához kereseket...

B Ádám kérdése:

Gameplay csatornához kereseket embereket bővebb info lent?!

Figyelt kérdés
Keresek olyan személyeket akik benne lennének egy gameplay csatornába . Elvárások legalább 17 éves legyen Budapesti legyen Xbox 360-a vagy valami asztali gamer pc legyen. Írjatok le kommmentbe Milyen cuccotok van meg hány évesek vagytok email cím és majd írok mindenkinek . Amúgy én 22 éves vagyok foglalkozok mar ilyennel pénzt is kerestem vele csak most kicsit komolyabban kene csinálni akinek van kedve írjon

2012. nov. 17. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet gameplay- el foglalkozni hacsak nem volt régebben csatornád és ott nézettséged. Ma már minden 3. ember csinál egy gameplay csatornát. Ha nézettséget akarsz és pénzt keresni vele akkor inkább valami egyedi legyen ami még nincs/ritka.


Amúgy Te elvárod, hogy vigyék neked az xBoxot vagy a gépet és játszatok? Ebből eléggé az jön le, hogy neked csak azért kell valaki, mert nincs konzolod/ gyenge géped és nem tudsz új játékokkal játszani.

2012. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!