Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, ha nem indul a...

Mit tegyek, ha nem indul a The Sims 3?! (Game_Win32 error)

Figyelt kérdés

Tegnap telepítettem fel a The Sims 3 Évszakokat. Amikor el akarom indítani a játékot, ezt a hibaüzenetet jeleníti meg: " A Windows nem találja a(z)'C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\Game_Win32.exe' fájlt. Ellenőrizze, hogy helyesen írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra. "

Megnéztem, valóban nincs ilyen a mappában. Mit tegyek?

Már 2x újratelepítettem a játékot, de ugyanez történik. Töröltem az Évszakokat, de bármelyiknél ezt írja ki, ha elindítom. KÉRLEK SEGÍTSETEK!!



2012. nov. 17. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

CD-ről megy neked? Ha a netről szedted le, akkor nincs mit csinálni.

Ha eredeti, CD-s, akkor menj vissza reklamálni a szaküzletbe, ahol vetted, mert valószínű, hogy megsérültek az adatok a lemezeden.

2012. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha letöltött a játékog szerintem a crack-kel lehet baj. Próbáld meg egy másikkal.
2012. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ugyan ez a problemam. de en CDrol telepitettem, de nem original. de mar elotte telepitettem szamtalan alkalommal es soha nem irt ki ilyeneket.. Szoval valaki nem tudna a megoldast ?
2013. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!