Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lolban milyen championt...

Lolban milyen championt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem és keresnék egy championt amivel nehéz meghalni, hogy ne nagyon feedeljek

2012. nov. 17. 08:56
 1/3 XenoMorph ***** válasza:
Szia. Épp ma töltöttem le a LoL-t. Énis elég kezdő vagyok, ha lenne kedved velem játszani vegyél fel Skype-on, mateflashh a nevem.
2012. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ez elég nehéz kérdés, hogy kezdőként melyik championt vedd meg mert mindegyik másra való. Tulajdonképpen ha azt akarod, hogy nehezen öljenek meg, akkor érdemes egy tank karaktert venned. Szerintem viszont először tanulj meg alap karikkal játszani (Garen, Ashe stb.), és miután ezekkel megtanultad a játékot, csak azután játssz tankkal. Én tanknak mindig Maokai-t használom, de Dr. Mundo is nagyon jó erre. Először vegyél neki Ninja Tabit, és utána Giant's Beltből építs ki dolgokat (Frozen Mallet, Sunfire Cape stb.). Egy valamit jegyezz meg: kezdőként ne nagyon játsszál supporttal, (Zilean, Janna stb.) mert kevés a sebző spelljük, ezért azokat nagyon nehéz jól felhúzni.
2012. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, most vettem meg nemrég Cho Gath-ot kb 1 hete ő nagyon tetszik nem túl nehéz és elég erős.
2012. dec. 17. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!