Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban hogyan kapcsolom...

A Sims 3-ban hogyan kapcsolom ki a titkos kódot?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy a titkos kódot bekapcsoljuk, az alábbi szöveget kell beírni a megjelenő kis ablakba: "testingcheatsenabled true".

Arról viszont sehol nem találtam információt, hogy hogyan lehetne kikapcsolni, így nem merem használni, mert félek hogy bajt okoz a kód (többen is írták hogy tönkreteszi a játékot).

Esetleg ha megpróbálom a true helyett beírni azt, hogy "false"???


2012. nov. 14. 06:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Hogy miért kéne a kód, hát, peches történet... A simem összejött egy vámpír fiúval, épp azon mesterkedtem volna hogy magamhoz költöztessem, erre... Egyszercsak meghalt, értejött a kaszás. Mivel nem volt nálam halálvirág, meg ilyen nyalánkságok, így a kódra tudok támaszkodni. Konkrétan szellemvadász szeretnék lenni, annak a jutalma egy olyan gép, ami fel tud támasztani holtakat, javítsatok ki ha tévednék!

Nekem azért kéne a kód hogy a legmagasabb szintre vigyem fel a jártasságot ebben a szakmában.

Múltkor amikor szellemvadász voltam, egyáltalán nem sikerült szellemekre vadásznom. Megvolt a küldetés, megvolt a kísérteties zene is, de valami baj lehetett, mert a szellemek nem jelentek meg és ezáltal egy helyben voltam ennél a szakmánál.

Félek megint ebben a helyzetben lennék.

Ha tudtok más, egyszerű módszert a feltámasztásra, segítsetek!

És a kód kikapcsolásában is légyszi! Előre is köszi!

2012. nov. 14. 06:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy kell, ahogy leírtad: testingcheatsenabled false. A feltámasztást ambróziával is megoldhatod. Ha szeretnél többet olvasni az ambróziáról, itt egy oldal: [link]
2012. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!