Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield Bad Company 2-t...

Battlefield Bad Company 2-t nem tudom aktiválni Origin-en. Miért?

Figyelt kérdés
Dobozos Battlefield Bad Company 2-m van, amit szeretnék aktiválni Originen. Mikor beírom a termékkódot, Ki kell választani, mire szeretném beváltani: Bad Company 2, vagy Bad Company 2 Digital Deluxe Edition. Bármelyikre megyek rá, hibát jelez, és egy linket ír ki, melyen szerinte aktiválhatom. Ott ugyan ez van, majd megint azt a linket adja. Miért van ez, és mit csináljak?

2012. nov. 13. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Amugy lehetne egy kérdésem? Minek aktiváltatni? nekem sincs és szépen megy!
2012. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy muszáj aktiválnod originen? Én mikor megvettem még nem is létezett az Origin, csak felraktam, csináltam egy ea-s accountot, és már multizhattam is. Most ezt nem lehet megcsinálni már?
2012. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam lehet-e, és akkor ott volt, hogy Digital Deluxe Edition. Abban pedig benne van a Vietnam is. Ezért szeretném aktiválni, mert akkor már az is meglenne.
2012. nov. 13. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy? Ha aktiváltatom egy jelenlegi cd kulcsal amit használok deluxe-ra akkor meglenne nekem is ingyen a Vietnam? amugy nincs benne szerintem!
2012. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Próbáld ki. Nekem kihoz egy választófelületet:



TERMÉK KIVÁLASZTÁSA


Ez a kód a következő termékek egyikére váltható be. Kérjük, jelöld ki a kívánt terméket!


Battlefield: Bad Company™ 2 (Német, Angol US, Spanyol, Spanyolország, Francia, Olasz, Japán, Lengyel, Orosz)


Battlefield: Bad Company™ 2 Digital Deluxe Edition (Német, Angol US, Spanyol, Spanyolország, Francia, Olasz, Japán, Lengyel, Orosz)

2012. nov. 13. 21:18
 6/6 szami777 válasza:
Szia, ugyanez volt a porblémám, ha még mindig ne mtudtad megoldani, akkor váltsd át az origint angolra, majd menja helpre, ott az origin helpre, és ott a live chatre, majd kapcsolnak vkit az originről, elmondod a bajt és ök 1 perc alatt beaktiválják neked...
2013. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!