Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim egér ugrálás / rázkódás...

Skyrim egér ugrálás / rázkódás fények hatására, van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Játék közben ha fény felé nézek (fáklya, gyertya, vagy egy barlangban a sziklák között beszűrődő fény, és a kurzort például elhúzom bal lentről jobb felfelé haladva a fényforrás előtt, akkor a kurzor elkezd rázkódásszerűen ugrálni fel-le ahogy húzom az egeret. Körülbelül 3-4 mm-eseket ugrik a kurzor ilyenkor, ami eléggé fájdalmas íjászként, ahol elsődleges a pontosság. A gépem Acer Aspire 7750G (Core i3-2310M, AMD Radeon ™ HD 6650M, 4GB DDR3 Memory), más játékokkal nincs baj, továbbá Skyrimban más területeken sem, tehát például szétnézve egy város tetejéről, messzire ellátok akadozás / laggolás nélkül, vagyis a laptoppal semmi gond nincs, minden driver frissítve van. Próbáltam újratelepítést, sőt magát a windows-t is újratettem, a probléma nem oldódott meg. Kipróbáltam több Skyrim.ini és Skyrimprefs.ini tweak-et is (mouse acceleration, gamepad kilövése, árnyékok lenullázása, stb.)nem segítettek. A játék ULTRA felbontáson is ugyanolyan szépen fut mint pl. MEDIUM-on, a probléma kizárólag lámpák / fáklyák / gyertyák / beszűrődő fények felé nézve jelentkezik. Érdekes észrevétel: Fraps-el fel akartam venni ezt a problémát, hogy egyik barátomnak átküldjem, hátha tud valami okosat mondani, és amikor Fraps-el vettem a jelenséget, az eltűnt, vagyis tökéletesen simán ment a kurzor a fent említett fények bármelyike esetében. Windows 7 Ultimate X64 oprendszert használok. Válaszotokat előre is köszönöm!

#Skyrim #Skyrim egér probléma #Skyrim egér lagg #Skyrim lagg
2012. nov. 13. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!