Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vannak manipulált...

Miért vannak manipulált csaták az online játékokban, World of Tanksban pl?

Figyelt kérdés

a kezdetektől nyomtam a WoT-ot, és igazad van mindenben. Itt nem a játékosok kiszolgálásáról beszélhetünk, hanem hogy 1000-rel tolják bele a pénzt. Nekem kb. 300EFt-om ment rá, és elérulom hogy már hónapok óta nem játszok vele, sőt nem is hiányzik. A létező összes tank ki lett fejlesztve, és ezek birtokában kijelenthetem hogy semmi értelme az egésznek. Reggel pl. az IS7-es kilőhetetlen volt, ami délben már totálisan pontatlanná vált. Estére viszont totálisan OP lett. A "tanulj meg célozni" dumát is felejtsétek már el. Tök mindegy hogy hova teszed a célkeresztet, majd a szerver eldönti hogy oda is megy-e, átüti / lepattan stb. A helyezkedésen kívül semmit sem tehetsz a győzelemért... Meg lehet kövezni a soraimért, nem érdekel.


A klánunk 90%-a abbahagyta a játékot, mert éz már nem élvezeti forrás volt, hanem folyamataos idegbetegség, Minek a T10-es tank? Az összeset pofon egyszerű kilöni, előről legalább 3-4 puha pontja van az összesnek. A bétában legalább a Maus hozta a hírnevét. Most mi van vele? Bruhaha...


Aki komoly játékot szeretne, komoly hozzáállással, annak nem való ez az árkád micsoda. A Klán csaták a vicc kategóriát súrolják. Nem a csóró magyaroknak találták ki...


Azért érdekelne azok véleménye is, hogy kik és miért van megelégedve a játékkal. A bétával együtt 50.000 lejátszott csatával, 1700+ rate-el hagytam abba.


Hogy a játék folyamatosan változik? Akkor egy kis összeesküvés elmélet... A játék a 7.0-ig jó volt. Ha így maradt volna, a jobb játékosok hülyére verik a gyangébbeket, akik annál a pontnál vszínű abba is hagyták volna. Kicsit beletoltak egy "kis" randomot (pl.50m-ről 2X lepattantam 704-el egy SU14-ről, ami egy lövéssel kilőtt...no comment), és máris nem megy úgy a játék.


Na nem is akarok itt győzködni senkit semmiről. Akinek tetszik az nyomja csak, én már le is töröltem... és nyugodtabb ember lettem :)


Arany lőszerért, hogy vegyünk arany lőszert ? Ha be van tárazva az IS 7-emhez akkor is sorban vesztek.


2012. nov. 12. 12:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!