Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet kompatibilissé...

Hogyan lehet kompatibilissé tenni a Minecraftot Windows 7-vel?

Figyelt kérdés

Egy ideig működött jól a játék, de mostanában ha elindítom, 5 perc után leáll a gépem. A problémamegoldó szerint nem kompatibilis alkalmazás, de bárhol állítgatom, továbbra sem

működik! Hogyan lehetne kompatibilissé tenni?



2012. nov. 11. 13:56
 1/4 anonim válasza:

A látótávot vedd visszább eggyel, ami azt jelenti, hogy ne a legnagyobb /vagy maximális/ látótávod legyen csak 1-el kisebb és menni fog normálisan.

Nekem is így megy.

A maximális látótávhoz 64bites java kell, de hiába telepítettem a probléma tovább is fennáll(t).

2012. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen az igaz. nekem is maxon van és csak 32 bites javam van.

csak azt nem értem, hogyha eddig működött most mért nem?

2012. nov. 11. 14:10
 3/4 anonim válasza:

Nem mindig dob ki engem sem. Van mikor egész jól megy aztán hirtelen elkezdenek villódzani a színek és pár mp múlva ki is dob.

Direkt letöltöttem 64bites JAVA-t erre azzal se megy. :(

2012. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# Ha 32bites a windowsod akk nem fog menni a 64bit java..


Kérdező: Ahogy azt már mondták ne a FAR látótávon játsz mert ahoz 64bites java kell, AZÉRT mert (nem tudom pontosan melyik verziótol kezdve) a minecraftnak megnőtt a RAM igénye és ezt csak annyi RAM-ot csak a 64bites java tud kezelni.

2012. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!