Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok mindig igy vannak?

Játékok mindig igy vannak?

Figyelt kérdés
Most először szeretnék játékot venni AC3-t ami megérdemelné sztem már annyira jó soha nem vettem semmilyet.De észrevettem hogy a Pc a legolcsóbb a PS3 és az xbox az a duplája a PC-nek.Miért van ez hogy drágább?nem azért mert akarnék venni pc-re kell se xbox-om se ps3-om nincs de kivancsi vagyok rá mivel másabb az a verzio.

2012. nov. 10. 20:35
 1/1 istvan pro ***** válasza:
Ez játéktól függ egyes játékok ugyanojanok Pc re mint PS3 vagy Xbox360 ra. Fps (lövöldözős) játékok nagyon sokszor jobbak Pc re mint konzolra. De általában a többség játék konzolokra jobbak pld ojan külömbségek szoktak leni hogy sok játéknak konzolon szebb a grafija mint Pc-n(ma már Pc n szebb a grafikája a játékoknak mert a konzolokon gyakran csak minimum beálitásokal menek a játékok,viszont ha erős a Pc-d akkor ott játszhatsz maxon is.), nagyon sok játéknál tapasztaltam már Pc főleg régebben de mai játékoknál is kamera Pc nagyon gagyi volt a nézet és ojan kamera nézeteket kaptam hogy nemlehetet irányitani a karakterem igaz ez nagyon ritka de elő fordul, az irányitás is egy egy játéknál Pc n valami nagyon rosz volt nem tudom elmondani miért csak egyszerüen rosz volt mig Konzolon nem volt semi problémám. Enyi jutott most eszembe.
2012. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!