Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Halo 2 telepítésénél ezt a...

Halo 2 telepítésénél ezt a hibát hogy tudom orvosolni?

Figyelt kérdés

Vistam van és ezért külön a Vista verziót töltöttem le. Két 1,8 GHz-s procim van. Egyszer már tettem fel a Halo 2-t, semmi hiba nem volt, de most ezt irja: "The processor speed on this computer is too low to run Halo 2 for Windows Vista. This computer appears to be capable of running at a faster speed but may be currently running at reduced speed to conserve power.


Your computer\'s current processor speed: 1200 Megahertz

Your computer\'s maximum processor speed: 1800 Megahertz

Minimum required processor speed: 1500 Megahertz


If you are running a notebook on battery power and can switch to AC power, you should do so at this time.


To adjust the power plan for this computer:

Click Start, Control Panel, Hardware and Sound, and Power Options." és mivel az van irva hogy állitsam át az energiagazdálkodásnál a processzort, megnéztem és 100%-t enged. mit csináljak? :S


2009. aug. 13. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

BIOS-ban feljebb kell emelned a processzorod sebességét 1200MHz-ről legalább 1500MHz-re hogy telepíthesd a játékot.


Elég durva géped lehet, ha két proci is van benne, olyanról még életemben nem hallottam. Vagy két...magos? :D Nem mindegy...

2009. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én aztán nemtommi különbség van xD kétmagos de két procit ir a feladatkezelőben xD am kösz
2009. aug. 13. 14:21
 3/3 A kérdező kommentje:
najó... és azon belül hol ?XD
2009. aug. 13. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!