Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok nekem pc-re olyan...

Írnátok nekem pc-re olyan játékot amin tetőkön kell ugrálni vagy kémkedni esetleg fegyvert is használni?

Figyelt kérdés

Pl mint Tomb Raider csak más játékot?Ma voltam van design centerben gameshow kiállításon ot találtam egy ilyen tetőn ugrálós kémkedős játkokt amiben egy gyűrűt kellet ellopnom. A játék nevére nem emlékszem csak arra hogy ez a 3. része.

Köszi



2012. nov. 9. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy az Assassin's creed 3-ra gondolsz, azonban én a Dishonored nevű játékot javaslom erre a célra.


Az is idén jött ki, kb egy időbe az Assassinnal, és eszméletlen jó. Képességes játék, a képességeidet folyamatosan fejlesztened kell a küldetések során (falon átlátás, gyorsaság, időmegállítás, testcsere, stb...), és a játék kimenetele több alternatívát tartalmaz; aszerint változik a sztori, milyen döntéseket hozol a játék során, és milyen stílusban játszol.


Ebből kifolyólag több játékstílusra van lehetőséged; le is kaszabolhatsz mindenkit a kardoddal, de tetőkön is végigkommandózhatod a játékot, és csendben hátulról megfojthatod az ellenfeleket, úgy hogy azok nem vesznek észre. Szóval neked ezt javaslom, mert a tetőn ugrálás eléggé előtérben van.


Ennyit a kampányról, kellemes szórakozást :)

2012. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen jól bemutattad nekem a játékot és nem az assasins creed 3 azt ma már ógy fel van kapva hogy az mindig eszembejut.
2012. nov. 9. 18:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Damnation
2012. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
The Saboteur
2013. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dudi87 válasza:
mirrors edge-t probaltad mar?
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhet még aki tud:D
2013. márc. 12. 20:44
 7/8 toma9999 ***** válasza:
prototype is jó játék
2013. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2013. máj. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!