Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 karakrter fejlődés?...

Metin2 karakrter fejlődés? Több lent.

Figyelt kérdés
Már 3 éve metinezek ennek ellenére a legnagyobb karakterem is csak 34-es azt is csak felhúzással sikerült elérni. Lassan fejlődök és mindig megunom az egészet. Fejlődési módszerekben kérnék segítséget. Hogyan érdemes fejlődni? A küldetéseket folyamatosan csináljam? Úgy nagyon lassú. De azt sem szeretem ha felgyűlik. írjátok le,hogy ti hogyan fejlődtök,és ezáltal milyen tempóban. Osszátok meg velem tapasztalataitokat,fontos lenne.
2012. nov. 7. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,5 év alatt lazán húzás nélkül, sé nélkül lettem 59 es testivel. Simán fejlődsz és kész. egy hét alatt simán 30 vagy.

Kezdtem:

Magyar metin2 59 es wari

M2M 103 fullos wari,97 wp sura,94 tőr ez kb 1 éve volt, akkor még nagy szó volt, mostmár nem.

Aztán GGMT2 ott is 115 ig mentem

Pumt2

wordmt2

Oldmt2-n 80 as wari.

Igaz a ahogy elkezdtem az m2m-et nyomtam is a sét az után az összes szeróra!! kb 20-30-40 ezer értékben.

2012. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a küldetéseket folyamatosan csináljam? Vagy nem fontosak?
2012. nov. 10. 10:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mikor fejlődsz, és van aktuális akkor azt megcsinálod. De azért ne rohangálj össze vissza. Ha épp ott vagy csináld meg.
2012. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!