Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft feladatos szerverek?

Minecraft feladatos szerverek?

Figyelt kérdés
Lehet letölteni vagy felkapcsolódni kliens verzióval olyan szerverre,ami ilyen pálya szerű és feladatokat kell benne csinálni. IP kódot vagy linket tudtok adni hozzá?

2012. nov. 7. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ilyen nincs
2012. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van,csak nem tom hogy hogy kell olyat megnyitni
2012. nov. 7. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

őő 1. válaszoló!


nem tudtam hogy cigányok is feljöhetnek a gyakorikerdesekre!?


Mert vannak ilyenek ezeket le kell tölteni ha érdekel az ilyen nézz minecraft adventure mappot a youtubon ott van link :D

2012. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az vagy te erről nem akarok vitát nyitni
2012. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan szerver külön nincs ami ilyen adventure mapokra épül . Max olyan hogy survivalos szerver és eventeken van akadály pálya . Vagy ha külön ilyet akarsz ird be hogy Minecraft adventure / akadály map és tölts le egyet
2012. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én olyanról is láttam videót,ahol táblákon vannak leírva az utasítások,meg ahol ilyen nagyon bonyolult mapek vannak,pl nagyon kicsi.

2012. nov. 9. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
hát amit te láttál az sztem 2 ember volt akik csináltak egy szerót és betettek egy adventure mapot (nagyon ajánlom a Paragoon Islandot) és azt videózták.De a szerójukon az nem állandó map, tehát csak addig van betéve mig meg nem csinálták.Olyan szeróról nem tudok ami állandóan fut, és csak egy map van ,mert ott rongálnának.
2012. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Olyan kéne,ami magyarban is van,mert nagyon rossz a nyelvtudásom. :/
2012. nov. 11. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!