Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Ragnarok online nevű...

Ha a Ragnarok online nevű játékkal szeretnék játszani, nem kell semmit sem fizetni havonta, mint a world of warcraftnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
HunRO-n.
2009. aug. 14. 07:23
 2/6 anonim válasza:

kb ugyanaz a felallas mint a WoWnal. vannak eredeti szerverek es tortok. a WoW torton nem kell fizetned, igy ragnaban sem. felteszed az alapjatekot, melle a sakrayt majd a hunro klienset, regelsz, es mar mehetsz is ROzni ;)

az eredeto ragana szerverek azsiaban vannak, nem tudom elerhetoek-e magyarorszagrol, de az is feltoltos modszerrel megy.

a hunro forumon talasz meg segitseget ha elakadsz valahol

2009. okt. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de már régen megoldódott a probléma. Repül a zöld kéz.
2009. okt. 18. 08:50
 4/6 anonim válasza:

Bizony,de nem csak a hunro létezik...

www.wor.hostzi.com :)

2009. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

HunRo-t nem ajánlom, az admin elég tetű ember, a GM-ek is álszentek és mindig nekik van igazuk. Többen durván csíteltek is...

Jah és igen, fizetni nem kell, de tele van nyomva donate-val. Házat pénzért tudsz szerezni, van ütsz egy mobot, amiből alig van és alig dobja a házkulcsot.

2010. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom a hunrot, ha megint megy, vagy megint fog menni sem. Lószarról sem tájékoztatnak soha, én pl. befizettem a donatolásomat és kb. 3 nap múlva egy szó nélkül eltűntek szerverestől, weboldalastól, pedig előtte ott hirdették, hogy fú ez a szerver reset nélkül fog futni 3 évig meg ilyenek. Hülye banda. Régebben sem voltak normálisak, én vagyok olyan hülye, hogy a hivatalos és több külföldi privát után magyarul akartam játszani megint. Soha többé!
2010. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!