Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty-ban mért nem...

Call of Duty-ban mért nem tudok multiplayerezni?

Figyelt kérdés
Előszor próbáltam játszani, de mikor csatlakozni akarok egy szerverhez (Xfire) akkor kiírja h Maps/mp/... nem található, pedig letoltottem azt a mapot amit kiírt és a Cod mappájába is betettem.
2009. aug. 12. 19:00
 1/3 A kérdező kommentje:

na ezen már túl jutottam, már bejon a pálya, kiírja h a játékosokat és utána kidob a fomenube és ezt írja ki:


Lekapcsolódtál a szerverről - PunkBuster permanent ban insued on this Game Server for player "UNKOWN SOLDIER" ...

GLOBAL PunkBuster GUID BAN 1c6....

2009. aug. 12. 20:13
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg frissiteni a punkbustert: [link] vagy [link] töltsd le majd a programon belül: Add a Game választ ki, hogy melyik CoD van meg neked a Game Path-hoz pedig ird be hogy hova van telepitve a játék. ha folyamatosan csak nextre mentél akkor nem kell átirnod, mert az alapértelmezett mappa van beállitva. majd Add Game, és felül check for updates
2009. aug. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már megy koszi szépen :)
2009. aug. 13. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!