Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen metin2 szervereket...

Milyen metin2 szervereket ismertek? Többi lent!

Figyelt kérdés
sziasztok.olyan szerverek érdekelnek mint a pumt2.egyedi vértek fegyverek legyenek a sé ne legyen drága és olyanokat mi érzelemaszk frizurák ezeket olcsó yangért is megvehessük.a pumt2 pont ilyen csak amikor letöltöm nem tölti le az exe. fájlt.ha erre is tudtok megoldást akkor azt is elfogadom :)köszi

2012. nov. 5. 19:43
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint ezeken kívül:m2m,m2,ewmt2,oldmt2,pvp2 mert ezeket nem szeretem annyira és ismerem
2012. nov. 5. 19:57
 2/3 PlayerEvent ***** válasza:

hammermt2[PVP]Newworld3[PVP]Funnyworld[PVP]

DFMT2[PVM]

PVM:fejlődés

PVP:harc only

2012. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most fog indulni egy új szeró: [link]


Én nagyon kíváncsi vagyok rá, szerintem érdemes kipróbálni. Mindig is izgalmas egy szeró indításakor kezdeni, akkor még mindenki egyenlő. 1-2 hét mire indul kb. Azt tudom, h a Team segítő kész és még a GM felvétel is nyitva van.


Sok sikert hozzá.

2012. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!