Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud cs1.6 hoz olyan WH...

Sanyi1234567890 kérdése:

Valaki tud cs1.6 hoz olyan WH hacket ami nem remeg? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Ismerem Ecc Badboy és CD hack, ezek mind remegnak amikor lövöka fegyverrel és le lehet velük bukni.

A kérdés magáért beszél, 1 olyat keresek amin nem látszik ha lövök, WAllhack azaz WH funkció kel csak nekem, nembaj ha van más is csak ki lehesen kapcsolni.


2012. nov. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
csak a csicsk@k WH-znak, mert ők balek, bot, lowok.
2012. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lol. Osztom az elsőt.
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Therockbottom unreal 4fun on játszok hejem top9 gyakran én vok a legjob a csapatomban de néha kel amikor más is hackel.... -.-
2012. nov. 5. 19:29
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és csak a csicskák hackelnek? akor azok kik akik nem tudnak válaszolni 1 kérdésre? (azaz nem a kérdésre válaszolnak)
2012. nov. 5. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha más hackel, akkor az a megoldás, hogy lealacsonyodsz a szintjére. Gratulálok!
2012. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én neked gratulálok h nem tudsz válaszolni a kérdésre, mert kutyára nem ez volt a kérdés....
2012. nov. 5. 22:42
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!