Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 2-höz hol találok...

Lekvarcica kérdése:

Battlefield 2-höz hol találok működő aimbot-ot?

Figyelt kérdés

Elegem lett abból, hogy az ilyen kis tudatlan csücsök miskák lelőnek, akinek szinte semmi rutinja nincs.

Eljött a bosszú ideje. ;D



2012. nov. 5. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ez a megoldás? Aimbot? Hmmmm, erre inkább nem mondok semmit. :)
2012. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

"Elegem lett abból, hogy az ilyen kis tudatlan csücsök miskák lelőnek, akinek szinte semmi rutinja nincs." Hát akkor tényleg nincs rutinja.. XD

NOOB!

2012. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha átlát a falon és látja hol vagyok, mert bekapcsolja az aimbotot, ahhoz nem kell rutin.
2012. nov. 6. 09:21
 4/5 Kósa Márk [1999] válasza:
Én tudok "hack"-et a "Battlefield 2"-höz, csak annyit tegyél meg, hogy mondd meg milyen a játékod verzió száma (pl: v1.0 vagy v1.5), ezalatt azt értem, hogy frissítetted a játékot (v1.5), vagy nem (v1.0)?
2012. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen. Szánalmas egymásnak segítettek csalni.

Kedves lekvarcica ajánlom neked egy nem ranked szervert "waib" oda aztán mehetsz és meglátod ki az aki igazán pró.

2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!