Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy régebbi játék nevét...

Egy régebbi játék nevét keresném (? )

Figyelt kérdés

Üdvözletem, tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van, és biztosan unjátok, de most nekem is szükségem lenne egyre. Ez egy régi játék, az első játékaim egyike volt, nem sokra emlékszem belőle. Nos tehát:


Annyi volt hogy az elején lehet választani egy segítőt, azt hiszem egy törpe vagy egy magas robot(talán mindkettő egyszerre, nem emlékszem :C), mi pedig egy maszkos csávóval mentünk, az első egy havas pálya volt jég barikádokkal(vagy kapuk), amiket dinamittal kellet felrobbantani, az egyik ilyen közepén volt egy kocsma is. A második szint egy sivatagos pálya volt, ahol 2 léghajóból támadtak ami az égen körözött.


Ennyi lenne, tudom nem túl sok adat de azért remélem valakinek rémlik valami, persze a zöld kezet nem hagyom el.


2012. nov. 3. 00:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!