Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2!? (Kérdésed túl rövid,...

Metin2!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Most komolyan indenki izélt hogy milyen jó játék. most én is letöltöttem de mi értelme ennek hogy ott rohangál fel alá a kari-m? xdd mit kelle ott csinálni csak egy rakat vadkutya támad rám..xd
2012. nov. 2. 22:24
 1/4 anonim válasza:

Feladatokat teljesítesz, fejlődsz, barátkozhatsz. Ha elég erős vagy, akkor ki is hívhatsz valakit párbajra. Még házasodni is lehet:)) Ha eléred a 6.szinted ( azthiszem) tanulhatsz valamilyen képességet, azzal könnyebb harcolni. Mászkálhatsz ellenséges területeken is (akár), vagy rengeteg más helyen pl. orkoknál, pókkazamatáknál.

Hirtelen ennyi.

2012. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hazudtak.időpocséklás,az mmo játékok legeslegalja,csak a 10 éveseknek tetszik mert magyarul van és olyan könnyű...
2012. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A jó MMO az a Guild Wars 2.
2012. nov. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

guild wars 2 jó de most dragon nest-et tolom és azt hiszem meg is van az amit nem nagyon fogok abbahagyni. nagyon tetszik ;)

am jól látod, hogy időpocsékolás. szerintem az egy ratyi :D

2012. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!