Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Minecraftban...

Hogy lehet Minecraftban multin chatelni?

Figyelt kérdés
Nem enged a magyar szerveren chatelni,azt írja hogy nincs építési jogom. Mit kell csinálni,hogy lehessen?

2012. nov. 1. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi köze az építési joghoz a chat-hez? :O

T betűvel kell chatelni de előtte lehet,hogy regisztrálni kell: /register <jelszavad>

2012. nov. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én se értem! Tudom hogy a t-t kell nyomni,meg regisztrálva is vagyok,de nem enged a magyar közösségen chatelni,mert ha el akarom küldeni,amit írtam akkor azt írja ki hogy nincs építési jogom. :S
2012. nov. 2. 12:11
 3/3 anonim válasza:

Van olyan szerver, ahol építési jog kell ahhoz, hogy írhass chatre. Admintól kérhetsz jogot, vagy van egy feladatpálya, amit meg kell csinálni, és a végné van egy gomb, az adja a jogot.

A szerver weboldalán általában ki szokták írni, hogy hogy lehet megkapni a jogot.

Remélem segítettem!

2012. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!