Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok Mass Effecthez vagy...

Tudtok Mass Effecthez vagy Chrome-hoz hasonló játékokat?

Figyelt kérdés
Rájöttem szeretem az olyan tipusú játákokat mint a Mass Effect vagy a Chrome, de nem tok ahoz hasonlót. Ti tudtok? Ha igen pls irjatok.

#PC #Mass Effect #Sci-fi játékok #Chrome pc játék
2012. nov. 1. 14:28
 1/6 ZsoltyD ***** válasza:
Halo sorozat. Az első része a Halo: Combat Evolved, és a második része a Halo 2 megjelent PC-n is, de a többi része csak Xbox 360-ra jelent meg (Halo 3, Halo 3: ODST, Halo Wars, Halo: Reach).
2012. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, majd nézek vidiket, thx :D
2012. nov. 2. 14:27
 3/6 fukimuki válasza:
szerintem a sainst row sorozat a légjobb a mass effect alkotoitol :) :D
2012. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, játszottam is a 3. részén :D de itt scf-fit kérdeztem :D
2012. nov. 5. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi köze van a Bioware-nek a Saints Row-hoz??? Mellesleg cseppet sem hasonlítanak... A Saints Row 3-mal játszottam, de egy unalmas, agyatlan lövölde. A Mass Effect 1-3 pedig mestermű! :)
2013. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sajnos csak kipróbálni tudtam a Mass Effect 2-t mert a procim gyenge hozzá... De a Mass Effect 2 az elindult, és 2.jára is elkezdtem miután kijártam, pedig az ritka :D
2013. aug. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!