Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok az ASSASSIN'S...

David133 kérdése:

Hogyan tudok az ASSASSIN'S CREED 3-ban pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

ÜDV!


Úgy érzem az előző részhez képest bonyolultabb lett, és nem szántak annyi időt a tuorialra.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet pénzt szerezni (a vadászat az okés) de pl ez a trading izgat engem, hogy is működik. Van ugye a "kis" birtokom, ott már vannak favágók, vadász, földműves, kovács, bányász stb. Na de nekem ebből hogy lesz pízzem? Ha karavánon akarok szállítani, ott nem tudok, mert nincs egy sem, arra gondoltam, hogy megtámadták, vagy valami hasonló, mivel azt írja hogy nincs caravánom, valamint a kincsesládákban ugye lehet találni recepteket, a craftinghoz... Hogyan tudom én azokat "előhívni", mert ha csak úgy próbálkozom vaktában az elég gyér, és a pénzemet is viszi ugyebár...

A lényeg tömören: Hogy van ez az egész kereskedés, és hogyan tudok pénzt keresni a vadászaton kívül?


Előre is köszönöm!



2012. nov. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

PC-re van meg neked?:D Ha igen tudnál letöltő linket küldeni?:D

Amugy én nem tudom, talán nézz róla videót vagy valami

2012. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem-nem nekem gyenge gépem van, boxon tolom.

Hát nem nagyon találtam róla semmit.

2012. nov. 1. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:

a legjobb pénzszerző módszer a vadászaton kívül a ládavadászat, és mindegyik határvidéki erődben van egy nagyobb láda, amit ha kinyitsz, 7500 fontot találsz benne.

a recepteket és a kereskedést úgy tudod előhívni, ha bemész egy boltba, és ott interakcióba lépsz a pulton lévő könyvvel.

2012. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!