Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW bejelentkezés?

Lsiens kérdése:

WoW bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Feltelepítettem a WoW battlechestet és akkor miért MoP háttért van a játékba a bejelentkezési ablaknál? És az email ponthoz a battle.net email-t kell beírni?

2012. okt. 30. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért mert attól függetlenül Mist of Pandarián játszol , csak nemtudsz mopos területre bemenni meg karit kasztot kezdeni amíg az accod felnem upgradeled mop-ig.


Igen a bnetes emailod kell.

2012. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt irja hogy verzió:5.0.5 pedig én csak a battlechestet raktam fel mert nekem csak azvan meg és a háttér és pandás, valaki valami ötlet?
2012. okt. 30. 21:56
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha beírom a bnetes email-t + jelszót akkor nem jó de ha a battl neten írom be ott beenged
2012. okt. 30. 21:57
 4/6 A kérdező kommentje:
És mikor beírom az email-t + pw-t akkor azt irja ki hogy This account to be converted to a Battle.net account Please Click Here vagyis ezt az accountot konvertáljam battle.net accountá....rámegyek hogy Click Here és kéri a kódot ami a cd-n van beírom és azt irja hogy ezt a kódot már elhasználtam/elhasználták de én használtam el 1 órája akkor most mit csináljak?
2012. okt. 30. 22:00
 5/6 A kérdező kommentje:
De a battle.neten azt irja hogy státusz : free month vagyis ingyen hónap de kér kódot pedig már beírtam 1x
2012. okt. 30. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Lefogadta a kódodat akkor igen , azzal feltudsz lépni.
2012. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!